Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy w pierwszym roku prowadzenia własnej firmy. Program Aktywizacja jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że w ciągu ostatnich 60 dni założyłeś własny biznes, wejdziesz na stronę www.ProgramAktywizacja.pl i przyłączysz się, a przez rok będziesz mógł korzystać z księgowości internetowej całkowicie za darmo.

Nowo powstałe firmy biorące udział w Programie Aktywizacja otrzymają za darmo narzędzia informatyczne niezbędne do sprawnego jej funkcjonowania, a tym samym oszczędzą pieniądze i czas oraz zyskają wsparcie ekspertów i komfort pracy.

System do fakturowania, CRM, narzędzie do zarządzania magazynem, rozliczeniem podatków czy księgowości online oraz prowadzenia kadr i płac to bonus bardzo przydatny na początku dla każdego przedsiębiorcy.

Jeśli więc jesteś nowym przedsiębiorcą i chcesz skorzystać z okazji jaką daje Ci Program Aktywizacja wystarczy, że wejdziesz na stronę programaktywizacja.pl,  zarejestrujesz się, odbierz maila i możesz korzystać z narzędzi za darmo przez cały rok.

program aktywizacja